Power Media Company

Оптимізація

Ми проводимо усі види робіт стосовно оптимізації.

Три головних напрямки це:

- Оптимізація коду сайту для покращеної індексації пошуковими системами, що дає Вам кращий пошуковий рейтинг.
- Оптимізація графіки, верстки та контенту сайту з метою кращого сприйняття інформації користувачами.
- Оптимізація сайту з метою зменшення навантаження на сервер, це особливо важливо для проектів з великим рівнем відвідуваності.

Оптимізація коду на валідність - від 400грн.

Валідність коду сайту - це відповідність коду сайту стандартам, визначеним у W3C. Якщо HTML-код сайту відповідає всім стандартам W3C то такий сайт можна назвати валідним. Теж саме і з CSS. Якщо CSS (таблиці стилів) відповідають усім стандартам W3C то і таблиці стилів будуть валідними. Не дивлячись на те, що валідність є основою правильної оптимізації сайту, але більшість веб-майстрів нехтують нею. Дрібні порушення ні на що не впливають, але великі похибки приводять іноді до небажаних результатів. Ось чому ми передбачаємо і цей пункт в наших пропозиціях.

Оптимізація графіки, верстки та контенту

Від того, як Ви будете розміщувати інформацію на своєму сайті, як будете будувати речення, які будете використовувати домінуючі кольори і зображення залежить ефективність роботи сайту, оскільки клієнт може погано сприймати надану Вами інформацію.
Щоб гарантовано отримати бажаний результат цю справу треба доручати професіоналам.

Зменшення завантаженості сайту

Постійне збільшення відвідувань сайту приводить до уповільнення його роботи і виникають потреби щодо зменшування завантаженості. Якщо Ви зацікавленні щоб Вашим клієнтам було зручно користуватись Вашим веб-ресурсом наші фахівці швидко вирішать ці незручності і ви залишитись впевненими у якісній роботі свого сайту.