Power Media Company

Створення сайтів

Загальна інформація по створенню сайтів

Розробка сайтів
Наша компанія пропонує розробку високоякісних сайтів будь-якої складності за привабливими цінами.

Як замовити сайт?
Замовити сайт можна, зв'язавшись з нами одним із зручних для Вас способів, указаних в розділі «Контакти».

Етапи замовлення сайту:
1. Прийом заявки та обговорення деталей замовлення.
2. Складання технічного завдання (технічне завдання для замовлень, вартість яких не перевищує 2000грн, обговорюється в усній формі).
3. Калькуляція та прораховування необхідного часу на розробку. Також можна замовити експрес-розробку, в цьому випадку сайт буде зроблено в 2 рази швидше за додаткову платню – 30% від вартості замовлення.
4. Якщо клієнта задовольняють умови – підписується двостороння угода і розпочинається виконання замовлення (термін виконання обговорюється додатково в залежності від обсягу замовлення).

Сайт-візитка - від 1000грн.

Зазвичай складається з декількох сторінок і має унікальний, але простий і функціональний дизайн. Ідеально підходить для компаній, які хочуть розмістити інформацію про себе і свої послуги в Інтернеті. Основні розділи сайту: «Про компанію», «Продукція або послуги», «Прайс-листи», «Контактна інформація». Сайт-візитка використовується як підприємствами та організаціями, так і приватними особами.

Персональний проект - від 1300грн.

Особистий проект, містить будь-яку інформацію і оформляється в унікальному стилі, який найбільш повно зможе розкрити і відобразити тематику сайта.

Блог - від 1200грн.

Представляє собою Інтернет - щоденник або журнал, який ведеться на кшталт стрічки новин, при цьому на кожну тему блогу відвідувачі можуть залишати свої коментарі-повідомлення, доступні з головної сторінки відповідної теми. Блог зазвичай дуже часто оновлюється, з цієї причини він може індексуватися пошуковими машинами краще, ніж звичайні сайти. Блог часто використовується для спілкування людей, об'єднаних певними спільними інтересами. Загалом можна говорити про те, що блог являє собою дивний гібрид стрічки новин і гостьової книги одночасно.

Сайт-форум - від 1400грн.

Може бути самостійним сайтом, а може бути розділом сайту. Найчастіше сайт-форум робиться на піддомені основного сайту і призначений для організації спілкування відвідувачів сайту між собою. Сайт-форум може бути зручним способом набору контенту для основного сайту. Нові теми, відкриті на форумі, можуть бути використані в якості анонсу нових статей для стрічки новин основного сайту або анонса статей, витяги з яких можна використовувати для поштової розсилки. Таким чином, сайт-форум - хороший інструмент для проведення маркетингових досліджень ринку і розкручування основного сайту.

Промо-сайт - від 1500грн.

Створений спеціально для просування будь-якого товару, послуги або основного сайту компанії. Промо-сайт - це майже завжди неосновний сайт компанії, винятком тут може бути тільки промо-сайт, створений фірмою спеціально для просування одного конкретного продукту або товарної групи. Причина цього лежить в оптимізації сайту з метою отримання більш високих місць в рейтингах пошукових машин, які дають сайту (а отже і компанії) більшу кількість відвідувачів і більший прибуток. Промо-сайт добре оптимізують під пошукові машини, для яких він, в основному, і призначений. Справа в тому, що з точки зору оптимізації, набагато вигідніше створити декілька сайтів з більш вузькою і націленої тематикою і оптимізувати їх кожен за своєю специфікою. В загальному підсумку, віддача від вкладення коштів у створення основного сайту компанії зростає багаторазово. Таким чином, використовуючи промо-сайт, а краще декілька, отримуємо не лінійну залежність трафіку від витрат на створення сайту, а вже геометричний приріст відвідуваності сайтів компанії в цілому, а відповідно і прибутки від інвестування в Інтернет - технології.

Корпоративний сайт - від 2500грн.

Необхідний для автоматизації внутрішнього документообігу, обліку показників компанії, управління персоналом, може бути оснащений функціями обміну інформацією між віддаленими філіями. Корпоративний сайт позитивно впливає на репутацію та імідж компанії. Дизайн відповідає фірмовому стилю компанії. Найчастіше сайт включає «адміністраторську частину» для створення і зміни контенту, що дозволяє менеджеру або секретарю компанії додавати або змінювати новини, інформаційні статті, довідкову та іншу інформацію на сайті. Використовується мінімум графіки, основний акцент йде на текст.

Інтернет - магазин - від 3000грн.

Інтернет - магазин, він же Мережевий магазин, Електронний магазин, Internet shop, E-shop - інтерактивний веб-сайт, що рекламує товар або послугу, містить детальну інформацію про товари, приймає замовлення на купівлю, пропонує користувачеві вибір варіанту розрахунку. І водночас дає менеджерам або працівникам повний контроль над товарами і замовленнями.

Інформаційний портал - від 4500грн.

Як правило, має некомерційний напрямок, який представляє собою зібрання великої кількості текстів, статей та інших матеріалів і основне завдання якого - залучення відвідувачів до певної тематики. В подальшому, цей трафік зазвичай перенаправляється на комерційні сайти і, по суті, контент-проект використовується як рекламна площадка. Може бути виконаний у вигляді Інтернет - бібліотеки, енциклопедії чи довідника. Кожна окрема сторінка сайту контент-проекту зазвичай дає незначний трафік, однак загальний трафік такого сайту може бути дуже значним. Контент-проект, за умови розміщення на ньому відповідної за тематикою реклами, дає якісний і тематичний трафік на комерційні сайти партнерів (а відповідно і конвертацію відвідувачів в покупців), тому що ця тема, з дуже високою часткою ймовірності, буде цікава більшості відвідувачів, які прийшли з сайту контент-проекту. Також може являти собою освітній або розважальний ресурс.

Розробка окремих модулів, функцій і елементів сайтів - від 200грн.

З кожним днем вимоги до сайтів зростають і складання та налаштування з десятка модулів займає багато часу.
Ми пропонуємо якісну та швидку розробку окремих модулів, функцій і елементів сайтів за доступними цінами.

Популярні модулі, функції і елементи сайтів:

- Установка лічильників (від 80грн.). Надає велику статистичну інформацію про відвідуваність сайту для подальшого її аналізу.
- Впровадження в сайт авто перекладу. Надає користувачеві можливість вибору перекладу сайту на інші мови.
- Інтеграція аналітичної сітки "ClickHeat". За допомогою аналітичної сітки "ClickHeat" Ви зможете візуально побачити, що найбільше зацікавило відвідувачів на сайті.